Вінницька Дитяча
Школа Мистецтв

Засновано
у 1990 році

МУЗИЧНО – ТЕАТРАЛІЗОВАНЕ ДІЙСТВО ,,НОВОРІЧНІ ПРИГОДИ КАЯ І ГЕРДИ У ШКОЛІ МИСТЕЦТВ,,

img_5308

26 грудня 2018р. у актовій залі Вінницької дитячої школи мистецтв з нагоди Новорічних свят відбулося традиційне музично-театралізоване дійство «Новорічні пригоди Кая і Герди у  школі мистецтв »  для молодших учнів ЗШ  №№ 9,13 та 27 грудня для  учнів та батьків дитячої школи мистецтв.

Вже багато років поспіль школа мистецтв традиційно на Новорічні свята представляє цікаві концертні програми. Цього року колектив школи підготував  захід у новому форматі та представив глядачеві казку-мюзикл.

У  школі відчувався святковий новорічний настрій: сцена прикрашена ялинкою, іграшками, вогнями, гірляндами, казковими декораціями,  та великий екран на сцені доповнював дійство цікавим відеорядом.

У казковому дійстві головні ролі виконали учні, викладачі та творчі колективи школи – Ольга Мартиновська (Снігова Королева), Артем Мокринський (Кай), Вероніка Шампула (Герда), Катерина Савельєва(Фея квітів), Євген Павлишен (розбійник), Андрій Лабенко (Помічник розбійника), Принц та Принцеса, квіти, бджілки, гноми, розбійники, сніжинки ( учні хореографічного відділення та хорового класу).

Це розповідь про довгу подорож маленької, але дуже сміливої дівчинки Герди , яка хоче знайти і звільнити свого друга Кая  з крижаного полону злої чарівниці Снігової Королеви та повернути його до школи мистецтв.

Ця історія про те, як важливо вміти зберегти в своїх серцях щирий, вогник любові, вірності та дружби. Адже справжня дружба може подолати усі перешкоди.

Все святкове дійство було насичено різноманітними музичними композиціями, де звучали найкращі вокальні, інструментальні та хореографічні номери :  хор «Щедрик», хореографічні композиції «Веселі бджілки» , «Маша і ведмідь», «На галявині», «Розбійники –нехочухи» тощо.

Дітям, батькам та всім присутнім надовго запам’ятається свято і залишить масу передноворічних вражень та гарний настрій.

Комментарии к записи МУЗИЧНО – ТЕАТРАЛІЗОВАНЕ ДІЙСТВО ,,НОВОРІЧНІ ПРИГОДИ КАЯ І ГЕРДИ У ШКОЛІ МИСТЕЦТВ,, отключены