Вінницька Дитяча
Школа Мистецтв

Засновано
у 1990 році

Музично-театралізоване дійство « Посвячення у першокласники »

img_9646

Проведення музично-театралізованого свята «Посвячення  у першокласники» стало доброю, багаторічною традицією у Вінницькій дитячій школі мистецтв.  9 грудня 2017р. у актовій залі школи зібрались учні, вчителі, батьки та гості, аби урочисто прийняти у шкільну сім’ю наймолодших учнів. Цього року до шкільної родини приєдналися 170 першокласників.

Під звуки фанфар та оплески присутніх  першокласники урочистим маршем пройшли через сцену до почесних місць у залі.

Далі відбулась казкова музична вистава та цікаві ігри за участю казкових героїв  –  Доброї Феї, Таланту, Веселої Нотки, Чарівного Пензлика, Тендітної Балерини, Ліні Фальшивої Нотки та Клякси, в яких першокласники з задоволенням брали участь.

Схвильовані першокласники заздалегідь готувалися до цього відповідального дня.

Вони підготували свій перший концерт, продемонстрували свої перші здобутки та навики, де були представлені найкращі інструментальні, хореографічні, вокальні номери.

Присутні мали змогу насолоджуватися виступом хору молодших класів «Промінчик» – «Нотки», «Шкільна пора», побачити хореографічну композицію учнів 1 класу  «В країні казки»,  грою на фортепіано Ольги Дудич – «Біга Тузик», баяні Андрія Семененко – «Новий рік», домрі Вероніки Ган джемі –  «Полька», скрипці  Захара Ворона – «Ведмедик з лялькою», трубі  Михайла Нєфєдєва – «Ой, за гаєм, гаєм» та вокальним номером у виконанні   Марії Федишиної  – «Матроси».

Бурхливими оплесками глядачі зустрічали  вихід  на сцену Короля Країни Мистецтв (роль виконав директор школи, заслужений працівник культури України Ярослав Зінько) , який привітав всіх присутніх з чудовим святом та побажав наймолодшим вихованцям  достойно продовжувати традиції школи, досягти успішних результатів за роки навчання та примножувати здобутки попередніх поколінь, стати справжніми українцями!

 

Наприкінці свята першокласники традиційно прийняли обіцянку першокласника  і отримали на згадку пам’ятний символічний значок – логотип школи та текст обіцянки першокласника.

Попереду у першокласників довгі і зовсім нелегкі кроки до пізнання світу музики, образотворчого мистецтва, хореографії,  де добрими і надійними супутниками дітям стануть викладачі і батьки.

       Хочеться побажати   учням  пронести через роки любов до мистецтва і зберегти її в серцях для наступних поколінь!

Комментарии к записи Музично-театралізоване дійство « Посвячення у першокласники » отключены