Вінницька Дитяча
Школа Мистецтв

Засновано
у 1990 році

Проведення занять з цивільного захисту населення в дитячій школі мистецтв

2-3 жовтня 2014р. у Вінницькій дитячій школі мистецтв пройшли інструкторсько-методичні заняття з працівниками школи з питань цивільного захисту населення міста.

Заняття провели представник обласного штабу гражданської оборони, заступник директора  з господарської роботи Чорногор О.І. під керівництвом Зінька Ярослава Віталійовича.

Відповідно до Закону України «Про цивільний захист», кожний громадянин України має право на захист свого життя і здоров’я від наслідків аварій, катастроф, пожеж, стихійного лиха.

Громадяни повинні знати, як необхідно діяти у випадку надзвичайних ситуацій.

Під час інструкторсько-методичних занять представник обласного штабу ГО  ознайомив працівників школи з порядком оповіщення та інформування населення про раптовий напад противника та виникнення надзвичайних ситуацій.

Щодо населення, то в основі його підготовки повинно бути насамперед інформування. Кожний громадянин повинен чітко знати порядок дій у разі виникнення аварії, катастрофи або стихійного лиха. Дуже важливо, щоб населення своєчасно отримувало необхідну інформацію про надзвичайні ситуації, які можливі або скоїлися, кожен повинен знати яким чином діяти за сигналами оповіщення. Це можливо лише при широкому залученні для навчання населення засобів масової інформації, особливо радіо та телебачення. Своєчасно доведена інформація сприяє значному зменшенню збитків та втрат серед населення під час надзвичайних ситуацій.

В школі провели  учбову евакуацію працівників  по сигналу тривоги до бомбосховища.

Загалом навчання пройшло добре, проте, такі навчання допоможуть працівникам у разі небезпеки зорієнтуватися і в подальшому діяти без помилок.

Комментарии к записи Проведення занять з цивільного захисту населення в дитячій школі мистецтв отключены