Вінницька Дитяча
Школа Мистецтв

Засновано
у 1990 році

Випускний вечір в Вінницькій дитячій школі мистецтв

        23 травня 2014р.у Вінницькій дитячій школі мистецтв відбувся традиційний щорічний випускний вечір. Сорок  вихованців, отримали свідоцтва про початкову фахову освіту. Серед них учні музичного, хореографічного, вокально-хорового та відділення образотворчого мистецтва.

            Випускний вечір – це підсумок творчої роботи юних музикантів, вокалістів, хореографів та художників, незабутня сторінка, перегорнувши яку, вони сміливо підуть далі по життю.

             Без сумніву, сьогоднішній день є ключовим моментом у житті більшості присутніх у цьому залі: для батьків, які усвідомлюють, що їхні діти виросли, для вчителів, які разом з батьками вели їх у цей день, і для них, кого сьогодні так почесно ми називаємо випускниками.                                  

              Директор школи Зінько Ярослав Віталійович щиро привітав випускників, побажавши всім щастя, наснаги, самовдосконалення, щоб всі їх бажання здійснилися, щоб вони не залишали музику, живопис і продовжили навчання  в кращих вищих навчальних вузах. Не знаю , як складеться у Вас життя в майбутньому, можливо хтось із Вас стане зіркою, чи знаменитістю і ми пишатимемося Вами, але як би там не було, у зірковому чи у звичайному майбутньому Ви завжди думками будете повертатися до шкільних років.

              Вісім років навчання принесли багато здобутків, творчих емоцій, незабутніх вражень від зустрічі зі справжнім мистецтвом музики, співу, хореографії  і живопису.

              Директор школи вручив щасливим хлопцям та дівчатам їхні перші свідоцтва про одержання початкової професії. Кращих випускників нагородили дипломами та грамотами за участь у Міжнародних, Всеукраїнських, обласних та міських конкурсах та виставках.

               В актовій залі прекрасна виставка   відділення образотворчого мистецтва виконана в різних техніках – графіка, пастель, живопис.

               Після вручення свідоцтв, випускників та присутніх гостей привітали молодші учні школи найкращими інструментальними, хореографічними, вокальними номерами. Бурхливими оплесками глядачі зустрічали кожен виступ.

               Батьки випускників подякували викладачам за їх нелегку викладацьку працю, за увагу й теплоту, подаровані їх дітям за роки навчання в школі. Чимало гарних слів звучало цього вечора від викладачів школи та випускників. Тож двері дитячої школи мистецтв знову відкриті для юних дарувань нашого міста.

 

 

 

 

 

 

 

Комментарии к записи Випускний вечір в Вінницькій дитячій школі мистецтв отключены