Вінницька Дитяча
Школа Мистецтв

Засновано
у 1990 році

Виставка “Осінній вернісаж” 2015 р.

 

IMG_1952

  15 жовтня 2015р. о 16.00 год. в холі центру адміністративних послуг «Прозорий офіс» («Старе місто») відбулось відкриття виставки творчих робіт учнів  «Осінній вернісаж». На виставці представлено понад 35 картин в різних техніках виконання.

Осінь – чудова пора року. Переливається вона різними барвами, шелестить опалим листям, чарує розмаїттям пахучих квітів. Осінь завжди зачаровує серце людини незбагненністю кольорів і відтінків, а ще дивовижною неповторністю краси природи.

З вітальними словами до присутніх звернулись директор школи Зінько Ярослав Віталійович, директор музею ім.М.Коцюбинського Панчук Федір Васильович та зав. відділенням образотворчого мистецтва  Іваненко Раїса Федорівна.

У своїй промові Ярослав Віталійович  зазначив, що це вже 10-та виставка, яка проходить в холі прозорого офісу. Учні з нетерпінням чекають можливості показати свої творчі здібності  виконуючи різноманітні композиції осінньої тематики. Приємно відзначити, що учні готуючись до виставки  виявили  творчий підхід, вишуканий смак та фантазію при створенні  робіт. Ми віримо в те, що наша виставка «Осінній вернісаж»  наповнить кожного відвідувача  теплотою, осіннім сонячним настроєм, а яскраві, цікаві картини не залишать байдужими жодного із відвідувачів виставки.  Побажав здоров’я і добробуту, миру та злагоди в Україні та в кожній родині.

У створенні виставки приймали участь учні підготовчого відділення та 1-5 класів відділення образотворчого мистецтва. Особливо можна виділити кращі роботи учнів: Кравець Яни «На прогулянці», Кліментовського Максима «Осінні Карпати», Сташенко Гліба «Осінь у селі», Токарчука Івана «Збір врожаю»,  Кондратюк Даніели «Дари осіні», Майдюк Анастасії «Щедра осінь» ,Семенюк Вероніки «Натюрморд», Мазуренко Софії «Український краєвид», Криворучко Анастасії «Міський пейзаж», Лавренюка Іллі «Вечорниці», Лапи Олександри «Сільський пейзаж», Бойко Владислав «Вітер»,

Первачук Олександра «Я і моя подруга лисичка», Кліщук Діана «Тепла осінь»  та інші – викладачі Іваненко Р.Ф., Панас О.Г., Анпілогова О.А., Жукова С.А., Окуленко С.Л., Гандзій Н.В.

Відкриття виставки супроводжувалось традиційно музичними номерами у виконанні Вероніки Шампули «Я маленька україночка», Анастасії Єфімової «Україна – вишиванка», Аліни Яворської «Я – українка» і інші.


Комментарии к записи Виставка “Осінній вернісаж” 2015 р. отключены