Вінницька Дитяча
Школа Мистецтв

Засновано
у 1990 році

Виставка творчих робіт учнів та викладачів ”Осінні етюди”

        15 жовтня 2014р. о 16.00 год. в холі центру адміністративних послуг «Прозорий офіс» (Старе місто) відбулось відкриття виставки творчих робіт учнів та викладачів школи «Осінні етюди». У створені виставки прийняли участь уcі викладачі та учні відділення ОТМ. На виставці представлено понад 23 картини. Роботи вражають своєю різноманітністю – це пейзажі, натюрморти, портрети. Представлені роботи виконані в різних техніках (акварель, гуаш, пастель, вітраж, олівець та ін.).

Для відкриття виставки ведуча-мистецтвознавець Нестерович Оксана Леонідівна надала слово директору школи Зіньку Ярославу Віталійовичу, завідувачу відділенням образотворчого мистецтва Іваненко Раїсі Федорівні.

У вітальному слові директор школи наголосив: «Найбільше вражає в цих роботах щирість та природність, барвистість оточуючого світу. Можливо в майбутньому не всі діти стануть великими митцями та художниками, проте їхні доробки, бачення світу, котре вони нині виражають, залишаться в історії, і для них самих, і для всієї спільноти, всього українського народу. Висловлюю подяку учням та їх наставникам за результативну працю».

Присутні мали можливість насолоджуватись творчістю маленьких митців під супровід вокальних творів у виконанні юних співаків: Ольги Клітинської , Костянтина Швачича, Олександри Данилюк.

Комментарии к записи Виставка творчих робіт учнів та викладачів ”Осінні етюди” отключены