Вінницька Дитяча
Школа Мистецтв

Засновано
у 1990 році

Виставка учнів відділення образотворчого мистецтва присвяченого Дню захисту дітей

30 травня 2013р. в актовій залі школи з нагоди Міжнародного Дня захисту дітей відбулось відкриття звітної виставки учнів відділення образотворчого мистецтва.
Після вступної частини до присутніх зі словами привітання звернувся директор школи Ярослав Віталійович Зінько, який розповів про творчі здобутки та мистецькі перемоги учнівсько-педагогічного колективу за звітний період.
З вітальними словами та побажаннями виступив директор музею ім.М.Коцюбинського, заслужений діяч мистецтв Панчук Ф.В., він дав високу оцінку виконанню учнівських робіт . Також привітала всіх присутніх
завідувачка відділенням образотворчого мистецтва Раїса Федорівна Іваненко, яка розповіла про мистецькі здобутки та розвиток образотворчого мистецтва на сучасному етапі та на перспективу.
Директор нагородив талановитих дітей грамотами за успіхи в навчанні та участь у виставках.
Святкове дійство продовжувалось концертною програмою, яка створила слухацькій аудиторії гарний настрій.
Після урочистого відкриття всіх присутніх запросили на перегляд виставки творчих робіт учнів виконаних в різних жанрах та техніках: акварель, гуаш, акрил, масло, пастель. Також велике захоплення глядачів викликала виставка робіт прикладного мистецтва: кераміка, вітраж, паперова та пластилінова пластика, батік, плетення бісером, вишивка, композиції з писанок традиційного і нетрадиційного виконання.

Комментарии к записи Виставка учнів відділення образотворчого мистецтва присвяченого Дню захисту дітей отключены