Вінницька Дитяча
Школа Мистецтв

Засновано
у 1990 році

Зразковий ансамбль танцю “Подоляночка” покорив Європу блискучими виступами

З 21 по 28 березня 2013р. Зразковий ансамбль танцю «Подоляночка» Вінницької дитячої школи мистецтв прийняв участь у Міжнародному фестивалі-конкурсі фольклорного танцю «Татранське джерело 2013» у м.Попрад, Республіка Словаччина.
За право називатись найкращими боролись 27 колективів із 6 країн: Угорщина, Словаччина, Чехія, Польща, Словенія та Україна.
«Подоляночка» виконала дві хореографічні композиції: «Ми з України», де представлені різні регіони нашої Батьківщини та запальний український «Гопак».
Глядачі сприймали виступ ансамблю із захопленням та щирими оплесками. А справжній шквал аплодисментів розпочався із технічної частини танцю «Гопак», де хлопці-солісти почали виконували трюки: «повзунець» у виконанні Олександра Врублевського, «кільце» – Вадима Мельника, «викидка» – Владислава Черватюка та Євгена Профателюка. Крутку по колу у виконанні Марії Біленької та Анастасії Пляцок також зустріли щирими оплесками.
Також в програмі від України приймала участь солістка – вокалістка, учениця хореографічного відділення Вінницької дитячої школи мистецтв Вікторія Паламарчук, якій під час виконання постійно аплодували глядачі.
Організатори фестивалю зазначили, що їх вразила майстерність виконання українських дітей, що таких овацій, як нашій «Подоляночці» вони ще не бачили.
За рішенням журі ансамбль здобув Гран-Прі фестивалю – конкурсу! Як колектив – переможець ансамбль був запрошений з окремою програмою на фестиваль писанки, що проходить уже 90 років у м.Світ у підніжжі Високих Татр. Жителі міста сприйняли виступ колективу із захопленням та сльозами на очах. Підходили після концерту подякувати дітям за їх талант та працю.
Переможцям організатори підготували цікаву культурно-пізнавальну програму . Це і відвідування найбільшого аква-парку Словаччини і виїзд на гірськолижний курорт Штребське Плесо у Високих Татрах. Два дні колектив перебував з екскурсіями у столиці Угорщини – м.Будапешті.
Багато чого дізнались діти, познайомились з хореографічним мистецтвом інших країн учасників, привезли масу нових вражень та позитивних емоцій.

Комментарии к записи Зразковий ансамбль танцю “Подоляночка” покорив Європу блискучими виступами отключены